Recenze Sennheiser

Sennheiser HP02-100

Ověřený zákazník Panter Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2022

Zakoupeno v Panter

V této cenové kategorii jde o bezkonkurenční sluchátka v porovnání s výrobky jiných renomovaných značek.
Skvěle reprodukují nejen hudbu, ale opravdu i zvýrazňují
mluvené slovo v TV podbarvované obvykle příliš hlasitou hudbou nebo hlučným prostředím při sportovních přenosech, kdy bývá komentář nastaven málo hlasitý.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

Přidáno: 22. prosince 2022

• Kvalitní zvuk
  • Moderní design
  • Tlumení okolního ruchu
  • Skvělá výdrž baterie
  • Stylové pouzdro

Sluchátka mne ihned ohromily svým nádherným, plochým pouzdrem, které opravdu sluchátka chrání a můžete si je tak brát i na cesty. Samotné sluchátka jsou velmi propracované, mají moderní design a jsou jedny z nejlepších, které opravdu krásně padnou a netlačí. Kvalita zvuku je opravdu velmi, velmi kvalitní a okolní ruchy jsou dobře utlumené. Výdrž baterie je velmi vysoká. Doporučuju a řadím mezi jedny z nejlepších.. a to jsem jich vyzkoušela nespočet. Palec nahoru. Opravdu kvalitní produkt :)

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

Přidáno: 20. prosince 2022

• kvalita zvuku
  • minimalistický design
  • ovládání gesty
  • sedí i na mé velké hlavě
  • občas nechtěně zavadím o dotekové ovládání

Jako zvukař vlastním několik párů studiových sluchátek, stejně tak i kvalitní drátové a bluetooth pecky. Momentum 4 jsou však prvním párem "velkých" bezdrátových sluchátek v mé sbírce. A musím říct, že si je náležitě užívám. Sluchátka jsou skvěle zpracovaná, perfektně mi sedí na hlavě, díky aktivnímu potlačení hluku (například v metru cestou do práce) nemusím "tavit" hlasitosti na maximum, a šetřím tak své uši. Velice také cením možnost zapojit sluchátka přes drát, nebo i přes usb-c. Po týdnu používání klesla baterie o 30%, mám pocit, že budu nabíjet tak jednou za měsíc. Snad jedinou slabinou je pro mě dotykové ovládání. Mám pocit, že často hudba spustí ve chvíli, kdy sluchátka nesu u pasu. Párkrát jsem tak pobavil přátele nečekanou diskotékou "z kapsy". Celkově se mi sluchátka velice líbí, kdybych mohl, tak s nimi i spím.

Ověřený zákazník Testuj.to Diana

Přidáno: 20. prosince 2022

• Výdrž baterie
  • Design
  • Kvalita zvuku
  • Dokonale sedí na hlavě

Sluchátka Sennheiser Momentum 4 Wireless s atraktivním a dokonalým designem mají krásně čistý zvuk, které potlačují okolní hluk a nejsou přebasovaný. Dále jako velké pozitivum je výdrž baterie, která vydrží, až 60 hodin na 1 nabíti a navíc dokonale sedí na hlavě. Doporučuji všem kdo si chce vychutnat skvělý hudební zážitek.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Skvělé dotykové ovládání
  • Naprosto fantastický zvuk
  • Až extrémní výdrž přes 50hod
  • Snadné připojení k mobilu/počítačí
  • Transparentní mód by mohl pouštět více zvuku dovnitř
  • ANC není tak silné jako u IN Ear sluchátek

Sluchátka Momentum 4 jsou naprostým klenotem. Při rozbalování mě potěšilo bohaté příslušenství ukryté v přenosném pouzdře. Sluchátka jsou velmi kvalitně vyrobena a velmi pohodlně se nosí. Naprosto parádní je zde ovládání na pravé mušli, které je dotykové a dá se s ním kompletně ovládat hudba, měnit hlasitost a měnit intenzitu ANC. I přes deklarovaný analytický zvuk si dovolím Sennheiser Momentum 4 Wireless hodnotit jako velmi zábavná sluchátka. Hip Hop sluchátka požírají k snídani a kromě naprosto přesně vykresleného hlasu zpěváka a melodie okolo vás usadí sílat basu při beatu. U metalu si budete užívat prokreslenost, díky které slyšíte každý nástroj a tón podání prostoru sluchátek vás posadí mezi hudebníky na podium. Zde bych jen ocenil o ždibec ostřejší kytary. EDM je pro tyhle sluchátka naprostá pohoda. Co je naprostým pohlazením na duši jsou soundtrackové písně, kdy se při zavření očí procházíte v orchestru a vnímáte každý nástroj. Reálně bych jim vytkl slabší transparentní mód.

Sennheiser HD 350 BT

Sennheiser RS 5200

Ověřený zákazník MALL.CZ Fogy49

Přidáno: 18. prosince 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• Možnost nastavení různé hlasitosti pro levé a pravé ucho
  • O návod v češtině jsem musel požadat na googlu, nebyl součástí dodávky.
  • Oblouky pod bradou jsou docela krátké nelze sluchátka vytočit nad hlavu. S takovou možností zřejmě výrobce nepočítal, ale je to pohodlné při poslechu vleže. Jinak při dýchání a položení sluchátek na hruď se přenáší hluk vzniklý pohybem hrudi o sluchátka až do uší.
  • Další nepříjemnost jsou poměrně tuhé dva páry silikonových ušních nástavců, ale to může být jen můj subjektivní pocit.

Jinak vše funkční a dobré pro posluchače se sníženou úrovní sluchu.

Ověřený zákazník Testuj.to Adam

Přidáno: 18. prosince 2022

• Zvuk
  • ANC
  • Pohodlí
  • Materiály
  • Výdrž
  • Neskladnost

Sennheiser Momentum 4 Wireless jsem pořídil jako nástupce krále sluchátek s ANC z doby cca před 5ti lety, takže laťka byla nastavena vysoko. Ale upřímně, tato sluchátka předčila veškerá má očekávání a ten posun technologií v čase je hodně znát. Zvukově jsou totiž o několik levelů výše (a to i bez jakýchkoli úprav v ekvalizéru), stejně tak ANC mě velmi mile překvapilo a už se těším, až s nimi někam poletím a otestuji v letadle. Sluchátka jsou extremně pohodlná, úplně bez problému je dokáži mít nasazená několik hodin při práci v kanceláři. Nabíjení zde skoro neřeším, baterka prostě skoro vůbec neubývá, udávaným 60 hodinám provozu bych tedy i věřil. Dotykové ovládání na pravé mušli je přesné a velmi návykové. Sennheiser Momentum 4 Wireless bych doporučil všem, co si potrpí na kvalitní zvuk, potřebují se zbavit hluku v okolí, ať už v hromadné dopravě, kanceláři nebo kavárně a taky těm, co rádi dopřávají svým uším pohodlí, jako bavlnce.

Ověřený zákazník CinemaShop Ověřený zákazník

Sennheiser HD 450BT

Sennheiser HD 450BT

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Honza

Přidáno: 12. prosince 2022

(naposledy upraveno 12. prosince 2022)

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• dlouhá výdrž baterie
  • elegantní design
  • možnost připojit sluchátka 3,5 mm jackem
  • Příjemně sedí
  • Při telefonování slyším hlavně okolí a sám sebe, nevím co nastavit jinak...

Ověřený zákazník Smarty.cz _sto_

Přidáno: 10. prosince 2022

Zakoupeno v Smarty.cz

• Detailní zvuk, nepřebasované, všeho tak akorát, dobré vykreslení prostoru
  • Pohodlné
  • Dlouhá výdrž
  • Kodeky AptX
  • BT 5.2
  • Ovládací ploška je OK
  • Líbí se mi jednoduchý design
  • Nemožnost vypnout ANC
  • Málo možností nastavení v appce
  • Není na první pohled vidět jestli jsou sluchátka zapnutá nebo vypnutá
  • Nespolehlivá detekce nasazení (vypnul jsem)
  • Nemožnost nastavení vyvážení (balance) zvuku. Na jedno ucho slyším míň, toto by se hodilo.

Za akční cenu pod 6000 doporučuji i přes uvedené nedostatky. Za běžnou cenu kolem 9000 nedoporučuji.

Ověřený zákazník YourGames.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. prosince 2022

Zakoupeno v YourGames.cz

• extrémně dlouhá výdrž baterie

Ověřený zákazník Alza.cz Zdeněk Kašpar

Přidáno: 8. prosince 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Přesný, nepřebasovaný, nepřevýškovaný zvuk.
  • Pro PC hráče skvělý pocit ve hrách. Směrovost atd.
  • Skvělá úroveň zpracování. Nepřijde vám že se zlomí při hrubším zacházení.
  • V hudbě uslyšíte každou chybu nahrávky.
  • Pro některé může být mínusem otevřená konstrukce, aka uslyšíte zvuky okolo sebe, a lidé okolo uslyší zvuk ze sluchátek. Ale to je dáno konstrukcí. Naopak to, dle mé zkušenosti, přidává na kvalitě zvuku.

V poměru cena/výkon naprosto úchvatná sluchátka. Nemají certifikace 3D, Gaming, UltraGaming, Ultraspatious, HyperLed, BassBoosted kýče a podobná prodejní názvosloví, ale podávají naprosto skvělý zvuk.

Ověřený zákazník CinemaShop Miloš

Přidáno: 7. prosince 2022

• Nejlepší poměr kvalita/cena

Maximálně komfortní sluchátka se špičkovým zvukem. Za tuto cenu neznám lepší.

Ověřený zákazník Electro World Ladislav Jančík

Ověřený zákazník Electro World Pavel

Přidáno: 5. prosince 2022

• Zvuk
  • Vydrž
  • Musí se do nich strčit konce uší aby netlačili
  • Appka pro nastavení sluchátka nenajde
  • Není poznat jestli je aktivní potlačení hluku

Zajímavé sluchátka. Součástí balení USB-C kabel a 3,5-3,5

Sennheiser HD 560S

Ověřený zákazník CinemaShop Máca

Přidáno: 2. prosince 2022

Zakoupeno v CinemaShop

• velmi vyvážený dynamický zvuk se skvělou prostorovostí
  • nejlepší z řady "500" Sennheiser
  • pohodlný "posez" na hlavě - lehká konstrukce
  • objevujte nové nuance svojí oblíbené hudby
  • po porovnání se sluchátky hi-fi třídy HD 650 se jím svým "dospělým" zvukem velmi blíží - v některých ohledech je zvuk dokonce přesnější
  • v cenové relaci kolem 5-6 tisíc korun jednoznačně nejlepší poměr kvalita zvuku/cena
  • basy umí jít hodně hluboko, výšky nejsou agresivní
  • nepotřebují extra výkonný sluchátkový zesilovač, dají se dobře vybudit i MP3 přehrávačem střední třídy ( FiiO M11S, iBasso DX170 )
  • poslech s "vintage" hifi komponenty z 90tek ze sluchátkových výstupů rovněž překonává očekávání
  • plastová konstrukce
  • menší mušle pro lidi s většíma ušima

zvukově velmi kvalitní sluchátka, v cenové relaci ( zakoupeno za 3.690 ) do 6-ti tisíc neexistují přesnější a vyváženější sluchátka - jednoznačně mají moje doporučení

Ověřený zákazník Electro World Kamil

Přidáno: 29. listopadu 2022

• kvalitní zvuk
  • dobře sedí na hlavě

V dané cenové kategorii (nákup pod 2 000 Kč) kvalitní sluchátka s dobrým zvukem, které pasují na hlavu.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 29. listopadu 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• dobrý zvuk (pocitově lepší než Momentum True Wireless 2 - lepší basy, hlasitější a přirozenější)
  • cena 4990 více než odpovídala kvalitě
  • pro mě osobně design (1. a 2. řada se mi líbila víc)

Zobrazuji 141 - 160 ze 500 recenzí 1...6 7 [ 8 ] 9 10...25