Recenze Sennheiser

Sennheiser IE 200

Ověřený zákazník Audigo.cz Martin

Přidáno: 3. února 2023

Zakoupeno v Audigo.cz

Parádní sluchátka z rodiny IE za supr cenu.

Sennheiser CX Plus True Wireless

Sennheiser CX Plus True Wireless

Přidáno: 1. února 2023

• zvuk
  • zpracování
  • ekvalizér
  • kodek aptX adaptive
  • ekvalizér
  • lze používat jen jedno sluchátko
  • snadno poškrábatelná krabička
  • na krabičce pouze jedna dioda stavu baterie
  • Zaměnitelný název s horší třídou

Sluchátka mě velice překvapila. Přešel jsem po šesti letech z drátových Sennheisrů na tyto a hrají ještě lépe. Automaticky se spárují s přístrojem, po vyndání z krabičky. Můžete si vyndat pouze jedno sluchátko a druhé nechat v krabičce. Dotykové ovládání funguje bez problémů. Přes aplikaci je možné si nastavit potlačení okolního ruchu + nastavit výjimku (když k vám někdo mluví). Dále pak nastavení zařízení (aplikace) dle vaší polohy, možnost ekvalizéru, změna ovládání dotykových tlačítek a další. S bluetoothem 5.0 podstatně lepší dosah i přes tří centimetrové dřevěné dveře. Kodek aptX adaptive vám zaručí vždy přesný a neopožděný zvuk i ve hrách. Jedinou výtku tak směřuji ke krabičce. Víčko krabičky má lehkou vůli. Krabička se snadněji poškrábe a ukazatel nabití krabičky je řešen jednou diodkou, jako u semaforu. Při koupi si dejte pozor!! Na název produktu. Pokud není v názvu PLUS, kupujete vzhledově stejná, ale vnitřkem úplně jiná sluchátka o třídu níž.

Ověřený zákazník Alza.cz Honzislav

Přidáno: 30. ledna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Špičkový zvuk, čistý, neutrální, a velice dynamický hudební přednes. Skvěle reprodukují vážnou hudbu, Elvise Presleyho, i moderní hudbu pro puberťáky.

Nemá nevýhodu. Produkty od firmy Sennheiser si už v roce 1960 kupoval z tehdejšího západního Německa náš zesnulý zpěvák Karel Gott.

Sennheiser HD 660 S

Sennheiser HD 660 S

Ověřený zákazník Audigo.cz Michal

Přidáno: 30. ledna 2023

Zakoupeno v Audigo.cz

Nemyslim, ze recenziu na HD660S na Huereke bude citat niekto, kto uz beztak nevie, o co ide. Poviem teda snad len tolko, ze splnili ocakavania a profesionalne recenzie neklamu. V mojom pripade islo o upgrade z HD599 a vyriesilo to vsetky problemy, ktore som s HD599 mal. Zvuk je cistejsi, mnozstvo detailov vacsie, nastroje su pekne oddelene, ...

Pokial ide o kvalitu spracovania, posobia naozaj solidne, napriek tomu, ze su prakticky cele z plastu. Nic nevrzga, nehybe sa sposobom, ktorym by sa nemalo, jednoducho budia robustny dojem. Su lahke, no kvoli silnemu clamping force clovek nezabudne, ze ich ma na hlave. Na nestastie.

Hoci maju 150 ohmov, dokaze ich utiahnut, prekvapivo, prakticky hocico. Kazdopadne, neodporucam ich pripojit k hocicomu. Uz len rozdiel v kvalite medzi internou zvukovkou v Macbooku a malym smiesnym entry-level FiiO E10k je priepastny. S HD599 som rozdiel prakticky nepocul. Je teda naozaj pravda, ze dokazu znacne benefitovat z kvalitneho AMP/DAC.

Ověřený zákazník BScom s.r.o. PepaR

Přidáno: 26. ledna 2023

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• Kvalitní zvuk, výdrž baterie

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. ledna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Kvalitný zvuk vzhľadom na cenu
  • Skvelá pasívna izolácia okolitého hluku
  • Možnosť pripojiť jack 3.5mm
  • Dlhá výdrž (cca sedí s deklarovanou 30 hod)
  • ANC oproti modelu Sony WH-1000xM4 je tragické
  • Po dlhšej dobe nosenia môžu tlačiť (daň za dobrú pasívnu izoláciu hluku)
  • Problémy s mobilnou aplikáciou (nie je nevyhnutné ju používať)

Za danú cenu sa jedná o super slúchadlá. Zvuk je celkom primeraný cene a s pomocou ekvalizéru sa dá zvuk upraviť podľa potreby. ANC bolo trochu sklamanie oproti SONY, ktoré som mal možnosť tiež vyskúšať. Na druhej strane majú slúchadlá výbornú pasívnu izoláciu okolitého hluku čo z časti kompenzuje nedostatočné ANC.

Ověřený zákazník MALL.CZ Antonín Korta

Přidáno: 22. ledna 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• skvělý zvuk v celém frekvenčním rozsahu
  • pěkná konstrukce
  • skvělý poměr cena/kvalita
  • menší reálná citlivost, ale pro mne hlasitost dostatečná
  • nemá audio kabel
  • nemá obal, ten asi je u dražšího modelu
  • neznámá možnost výměny baterie

Porovnával jsem zvuk se BT sluchátky Audio-Technica ATH-S220BT. Přestože japonská sluchátka deklarují lepší parametry, zdaleka nedosahují kvality zvuku u Sennheiser HD 350 BT. Ani při připojení přes audiokabel. I přes lepší výbavu (audiokabel) jednoznačná volba pro německou značku (i když vyráběnou v Číně).

Ověřený zákazník MALL.CZ Mirek

Přidáno: 20. ledna 2023

• Super
  • Zatím žádné
  • Sluchátka mě příjemně překvapily nádherným zvukem,vyvážené výšky i basy,také dobře sedí na uších,netlačí a nepropouští hluk z venku.

Ověřený zákazník Electro World Frankie

Přidáno: 19. ledna 2023

Zakoupeno v Electro World

• Technické parametry, funkční vlastnosti, kvalitní provedení
Sennheiser HD 25

Sennheiser HD 25

JackRipper JackRipper

Přidáno: 17. ledna 2023

• pomer kvalita vs cena, jako zpracovani sluchatek
  • dobry zvuk, da se rict uspokojivy proti jinem sluchatkum do 6000czk
  • na sluchatkach Made in Romania (Rumunsko)
  • nemoznost skladat
  • kvalita zvuku jen prumer
  • plechovejsi zvuk, jako takove ala plastove kyblicky
  • zastrena tim nektera dalsi pasma zvuku, nevyrazne
  • ve stejne kvalite lepe hraji AKG 181 DJ a mene propusti zvuk
  • cekal jsem vetsi pritlak a mensi propousteni zvuku do okoli

Nechapu jak nekdo muze doporucit tyto sluchatka jako top. To ty producenti, DJ musi trpet hluchotou. Nikdo to nepochopi, kdo neslysel delsi dobu podstatne lepsi a drazsi sluchatka. Ten sok prisel az po par mesicich, kdy jsem ziskal lepsi sluchatka. Zpetne ted vidim opravdu rozdil. AKG 181 DJ maji lepsi prednes, lepsi tlumeni co se tyce propousteni zvuku. Senneiser HD 25 maji proti tomu nizsi pritlak. Kvalitne lepsi nejsou, sice basy maji dobre ale znatelne tim trpi dalsi pasma, ktere zni tak vic zastrene.
Zkoumal jsem dlouho sluchatka na elektronickou music a nasel jsem daleko lepsi. Jedna se o Sennheiser HD 630, ktere je velmi tezke prekonat a i nyni sehnat, kdy netrpi tolik dalsi pasma v prednesu se zaroven slusnou basovou slozkou. Posledni nejlepsi jsou ve vyssich cenach Ultrasone Signature DJ pro prenaseni ven s prenosnymi DAP playery napr od Astell&Kern, Shaning. Na domaci poslech pak Fostex 900mk2.
Pokud hedate jen mensi sluchatka, na nejake hrubsi zachazeni a prenost, lze HD 25 pouzit nebo jako takove pracovni, jinak zvuk uchvatny nebude, kdo poznal lepsi.

Ověřený zákazník MALL.CZ Oldřich

Přidáno: 15. ledna 2023

• Zvuk
  • Lepší bluetooth kodeky, pokud to vysílač umí.
  • Osobně nevyhovující materiál náušníků. Ačkoliv měkký, tak neprodyšný a dost se člověk potí.

Původně jsme hledali herní sluchátka jako dárek. Nakonec jsme vybrali dvoje - herní Razer Barracuda X (2022) a tyto. První dostaly děti a tyto já. Požadavek byl bluetooth a použitelnost i jako audio sluchátka na cesty.
V porovnání, což je dost subjektivní, vychází lépe Razer, a to i přesto, že se jedná o herní sluchátka.
Tento model HD 450BT má dobrý zvuk a všechno funguje jak má, pouze se trochu člověk potí, protože náušníky jsou z dost "koženého" materiálu (ačkoliv je příjemný).
Co mi ještě trochu vadí je mizerná aplikace s mizerným equalizérem.

Ověřený zákazník Electro World Harmonika

Přidáno: 13. ledna 2023

Zakoupeno v Electro World

• Skvělý zvuk, spousta funkcí, potlačení hluku, pěkný design. V pevném praktickém balení. Velmi příjemné na uších. Neuvěřitelně dlouhá výdrž baterie. Velmi šikovné je, že zároveň fungují i jako handsfree. Co je velmi praktické je, že když sluchátka sundáte z hlavy, hudba se zastaví a když si je opět nasadíte, začne to opět samo hrát.

Ověřený zákazník Smarty.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. ledna 2023

Zakoupeno v Smarty.cz

• zvuk
  • zpracování
  • funkčnost

Skvělá sluchátka, která ve své třídě naprosto splňují všechny parametry.

Sennheiser HD 560S

Sennheiser HD 560S

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. ledna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Z prva když přišli tak jsem nebyl nějak překvapen, ale postupně když jsem si stáhl EQ a pohrál se zvukem, jsem byl náramně překvapen.

Sennheiser Momentum True Wireless 3

Sennheiser Momentum True Wireless 3

Přidáno: 12. ledna 2023

• Zvuk super
  • Detailní
  • Multipoint
  • Aplikace
  • Už podruhé jdou na reklamaci

Normálně bych sluchátka doporučil všema deseti pro perfektní detailní zvuk a možnost přizpůsobení do ucha, ale že je musím podruhé během půl roku reklamovat, tak bych spíše doporučil vyhnout se jim.

Přidáno: 6. ledna 2023

• zvuk, izolace okolí
  • mikrofon s top zvukem
  • než se vytvarují tak tlačí
  • malé otvory pro ucho

žádné pípání se nekoná, jak se píše v jiné recenzi

Ověřený zákazník Alza.cz Firma

Přidáno: 4. ledna 2023

• Dobrý zvuk
  • Nesedí dobře do menších uší
Sennheiser IE 400 PRO

Sennheiser IE 400 PRO

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2022

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Krásně živý zvuk, díky jednomu širokospetrému měniči nedochází ke zkreslení a k chybám v podání zvuku při složitějších vícespektrálních pasážích, nezaznamenávám také šum který byl přítomen ve všech sluchátkách pod 3 tisíce (vyzkoušeny shureky fiia i soundmagicky), často se objevoval šum v levém sluchátku... nevím proč jen v levém, ale byl ve všech sluchátkách, v těchto není a byl to také jediný důvod proč jsem si tato sluchátka koupil, mimo zbavení se tohoto občasného avšak velmi rušivého šumu, jsem byl obdarován sametově působícím podáním hudby, které bych už nevyměnil.
  • Velice spatny kabel za tu cenu, vypada vylozene k smichu :D :D ale je idealne dlouhy a je do praveho uhlu , ale zamotava se a pusobi velice levnym dojmem, ale kvuli kabelu jsem si sennheiser nekupoval

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2022