Recenze Sennheiser

Sennheiser HDR 175

Sennheiser HDR 175

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 26. ledna 2019

(naposledy upraveno 26. ledna 2019)

• Velmi kvalitní zvuk, dobrá výdrž baterií, dobré odhlučnění sluchátek, slušně sedí na uších.
  • V porovnání se staršími sluchátky od Sennheiseru nedokáže tento typ pokrýt celý byt. Od vzdálenosti asi 6 m přes několik zdí vypadává zvuk a to mne docela zklamalo. Starší sluchátka s tím problém neměla, bohužel se rozlomila a tak mám dnes novější, ale ne tak dobrá.
  • Neexistuje český návod. Nedostal jsem ho ani v balení, není ani na I.netu.

Tato bezdrátová sluchátka jsou moje 3. a přiznám se, že mne co se týče dosahu poněkud zklamala. Na to, abych s nimi seděl přímo před zdrojem zvuku mohly posloužit i "dráťáky". Takto vlastně to hlavní, kvůli čemu si sluchátka kupuji, funguje velmi omezeně.

Přidáno: 19. ledna 2019

• standardní / normální design
  • vynikající mikrofon
  • žádné "herní" PR

Původně jsem měl v plánu pořídit HyperX Cloud II, ale od jejich koupě mě odradily recenze psané lidmi, kteří věří, že existuje něco jako "herní zvuk". Naštěstí mi včas došla směšnost a falešnost konkurenčních Cloudů a vsadil jsem na tohoto zavedeného nemeckého výrobce audiotechniky.

Sennheiser GSP 300 hrají skvěle, zvuk je čistý a vyvážěný, ať už posloucham hudbu nebo hraju hry. Speciální pochvalu si zaslouží i mikrofon, který je rozhodně ten nejlepší, jaký jsem na headsetu kdy viděl - ideálně citlivý, čistý, vůbec ne přebasovaný.

Sluchátka nevadí na hlavě ani po třech hodinach. U jiných jsem měl často problém, že mě buď svěděly uši nebo mi tlačily na hlavu až moc. Tato jsou skutečně pohodlná. Design navíc potěší tim, že neni plný barviček jak pro děti, Sennheiser se nesnaží prodat "herní sluchátka", ale standardně vypadají kvalitní sluchátka a to se mu opravdu daří. Vnější ruchy nejsou tlumeny úplně, ale hučící notebook se dvěma ventilátory v maximální zátěži to utlumí dostatečně.

Sluchátka mě velice potěšily, ať už s nimi koukám na filmy, poslouchám hudbu nebo hraju hry. A jsem rád, že jsem dal přednost Sennheiser před Kingstonem (díky audiofilové z diskuze na CZC, otevřeli jste mi oči).

Sennheiser E609

Sennheiser E609

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2019

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Hledal jsem plochý mikrofon s možností zavěšení přímo na kombo, bez nutnosti vozit další stojan.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. ledna 2019

(naposledy upraveno 9. ledna 2019)

• komfortni, dobre sedi na hlave
  • zvuk
  • kvalitni mikrofon
  • ovladaci kolecko hlasitosti na boku
  • delka kabelu
  • pomer cena / vykon,kvalita
  • mikrofon nedrzi tvar - nejde moc ohnout a priblizit nebo oddalit od ust
  • kvalita nausniku - rozjely se ve svaru a vyleza pena a sluchatka jsou jiz nepouzitelna
  • pristup autorizovaneho servisu

Zkusenosti po temer dvou letech pouzivani. Sluchatka jsem kupoval za 2690Kc a byl jsem skoro po celou dobu spokojen a to hlavne s komfortnim nosenim a dobrym zvukem,coz je u sluchatek to hlavni. Jsou vyborna na hrani, na nenarocny poslech i na komunikaci napr pres skype.
Nicmene zhruba po roce a trictvrte jsem si vziml ze se zacina rozjizdet svar na jednom nausniku, nejdrive jeden pak druhy a za par dni ze rozjely tak ze zacinala vylezat pena. Sluchatka jsou ted znacne nekomfortni na noseni a prakticky nepouzitelne. Autorizovany servis nechce uznat reklamci s tim, ze se jedna o opotrebeni zpusobene pouzivanim.

Diky takto nekvalitnim nausnikum a pristupu servisu tyto sluchatka nemohu doporucit. Vlastne bych jiz nedoprucil koupit jakykoliv produkt teto znacky.

Sennheiser RS 120 II

Sennheiser RS 120 II

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. ledna 2019

Zakoupeno v CZC.cz

• pohodlné dobíjení, za dané peníze vynikající produkt

Sennheiser PC 2 CHAT

Sennheiser PC 2 CHAT

Přidáno: 26. prosince 2018

• Dobrý zvuk
  • Dobrý mikrofon
  • Na jednostranný zvuk se dá rychle zvyknout
  • Nemá na kabelu manipulaci hlasitosti a vypínač mikrofonu

Jediné co těmto sluchátkům chybí je manipulace hlasitosti a vypínač mikrofonu, jinak absolutní spokojenost

Sennheiser HD 600

Sennheiser HD 600

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 26. prosince 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Výborná sluchátka, velká spokojenost. Vysoká impedance si žádá zesilovač.

Sennheiser HD 599

Sennheiser HD 599

Přidáno: 20. prosince 2018

• Hrají opravdu skvěle! V tomto ohledu naprostá spokojenost. Nejlépe hrající sluchátka, která jsem kdy měl.
  • Ale co se komfortu týče, tak jsem velice zklamán, mne osobně dost tlačí kolem spánků a není tam možnost ten tlak jakkoliv snížit, což mi u sluchátek za 4500 Kč připadá poněkud smutné..

tommy2216 tommy2216

Přidáno: 28. listopadu 2018

• zvuk
  • konstrukce
  • mikrofon
  • netlačí
  • jack + mikrofon nebo jenom combo jack
  • ovládání hlasitosti na pravém sluchátku

V cenové relaci asi to nejlepší co můžete vybrat. Předtím jsem používal značky Creative, Genius nebo Logitech za podobnou cenu a zvuk znatelně vyhrál Sennheiser už při první písničce.

Sennheiser HD 4.50BTNC

Sennheiser HD 4.50BTNC

Michal Hantl Michal Hantl

Přidáno: 28. listopadu 2018

• malý prostor kolem uší
  • špatný zvuk

Měl jsem možnost tyhle sluchátka pořídit za 2500 v rámci black friday na amazonu a váhám, jeslti je dát dětem, nebo vrátit.

Se sluchátky Sennheiser jsem měl dobrou zkušenost, nicméně tyhle překvapivě nehrají dobře.

Středy kolem určité frekvence naprosto zkreslené, takže třeba Numb od Linkin parku zní jako z plechovky a tato zvuková charakteristika se bohužel projevuje ve většině nahrávek, jen někde je to slyšet méně.

Basy mají mají zdůrazněné, což by nevadilo, ale jedná se spíše o boomy bass na jedné frekvenci, takže zbytečně nápadně vystupují.

Za plnou cenu okolo 4500 je to nedostatečné.

Místo nich doporučuju nesrovnatelně lepší sluchátka Sony WH-1000XM2, které mě stály 6500, mají krásně hluboké basy, ekvalizované až do 20Hz a níž (najděte si frekvenční charakteristiku), které jsou zvukově naprosto přirozené, až se budete divit, jak zní bicí vaší oblíbené kapely, díky věrným a hlubokým basům a žádnému řinčení místo středů.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

výborná a kvalitní sluchátka, jen dost silný tlak na hlavu a to je syn ještě nedospělý

Sennheiser PC 5 CHAT

Sennheiser PC 5 CHAT

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. listopadu 2018

Zakoupeno v CZC.cz

Nemůžu hodnotit, je to dárek k vánocům

Sennheiser PC 8 USB

Sennheiser PC 8 USB

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. října 2018

Zakoupeno v ALFA.cz

• za tu cenu kvalitní výrobek
  • čistý zvuk
  • slušný mikrofón

Ověřený zákazník elektro Urbánek Ověřený zákazník

Přidáno: 8. října 2018

Zakoupeno v elektro Urbánek

• Výměnné kabely, jde sehnat i 3pólovy jack 3,5, když mi 4pól nehraje v Tascamu
  • Nízká impedance, vysoká citlivost hlasitě hraje i s bateriovými zařízeními.
  • Nízká impedance a vysoká citlivost v domácím Hifi audio systému jde víc slyšet klidový šum a brum.

Kéž by se i česká produkce dala sehnat v HD audio, aby člověk pořádně využil potenciál těchto sluchátek a nemusel operovat s LP deskami jak minulém tisíciletí.

Sennheiser Momentum In-Ear i

Sennheiser Momentum In-Ear i

Přidáno: 27. září 2018

• Docela ujdou.

Vzkaz pro Jesefa Votípku, který napsal: "S těmito sluchátky lze rozpoznat rozdíl mezi bitrate 256 kbps a 320 kbps. . . Pro toho, kdo nemá nahrávky s bitrate alespoň 320 kbps, jsou tato sluchátka zbytečná a postačí levnější.

Drahý pane, rozdíl mezi 256kbps a 320kbps nepoznáte ani na aparatuře za cca 200 - 300 tisíc Kč. Ověřeno "slepým testem" za účasti sedmi hifistů s vytrénovaným sluchem.

Sennheiser E935

Sennheiser E935

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. září 2018

Zakoupeno v Kytary.cz

• Věrný přenos hlasu
  • Odolná konstrukce, hezký
  • Vysoká odolnost proti zpětné vazbě

Naprosto geniální dynamický mikrofon, ideální pro sólový zpěv a který strčí Shure SM58 do kapsy. Robustní zpracování, krásný vzhled a naprosto věrný přenos hlasu. Vysoká odolnost proti zpětné vazbě. Láska na první pohled!

Sennheiser HD 2.10

Sennheiser HD 2.10

Přidáno: 30. srpna 2018

• Pohodlné
  • Dobrá konstrukce
  • Kvalita zpracování
  • Zvuk jako z amplionu
  • Slabé basy
  • Nepříjemné výšky a převažující středy

I jakožto příznivce značky Sennheiser musím uznat, že tyto sluchátka jsou zvukově naprostý odpad, který cenou rozhodně neodpovídá kvalitě. Zvuk z nich možná postačí na nějaké sledování videí, seriálů nebo mluveného slova, ale na hudbu rozhodně ne. Dostal jsem je jako dárek k předplatnému časopisu Computer (který jsem si objednal spíše kuli nim), ale jejich kvalita je opravdu ve všech směrech špatná. Snad jediné plus je konstrukce a to, že netlačí ani při delším nošení. Například taková Sony MDR-ZX110 vám udělají mnohem lepší službu a můžete si za tu cenu koupit troje.

Sennheiser E906

Sennheiser E906

Ověřený zákazník imusicdata.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. srpna 2018

Zakoupeno v imusicdata.cz

Naprosto vyrovnané a věrné sejmutí zdroje (kytarového boxu v mém případě).

Sennheiser IE 60

Sennheiser IE 60

Ověřený zákazník Audigo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. srpna 2018

Zakoupeno v Audigo.cz

• Nechtěl jsem obyčejná sluchátka, vsadil jsem na kvalitu.

Investice do kvalitních sluchátek (špuntů) se vyplatí. Odměnou za to je kvalitní poslech plný detailů se solidním prostorem.

Sennheiser CX Sport

Sennheiser CX Sport

Ověřený zákazník Svět sluchátek Petr_Veliký

Přidáno: 9. srpna 2018

Zakoupeno v Svět sluchátek

• Na bluetooth výborný zvuk
  • aptx LL které umožňuje sledování filmů bez zpoždění zvuku (pro mě jedno z hlavních kriterií) - musí podporovat mobil/PC
  • Rychlé nabíjení
  • Výdrž baterie je parádní, 6 hodin mně absolutně stačí.
  • Krabičky na bocích jsou menší než jak vypadají na obrázcích, nezavazují a jsou lehoučké, takže sluchátka určitě netahají ven.
  • Sluchátka výborně drží i bez ploutví.
  • Poslouchám všechny styly a sluchátka mně rozhodně stačí i na velice hlasité techno i na vážnou hudbu
  • Výborné materiály, vypadají že hodně vydrží
  • Kabel - po kůži vůbec neklouže, takže při otáčení hlavou se sluchátka tahají ven, ale nikdy nevypadly
  • Ploutve jsou opravdu hodně měkké a myslím že nemají velký smysl.
  • Možná slabší utlumení okolí
  • Škoda že se nedá oddělat spojovací spona

Jsem běžec začátečník a občas chodím posilovat. Chtěl jsem aby sluchátka byla co možná nejvíce univerzální, vhodná i pro sledování filmů a poslech hudby v MHD.
Dnes bych si koupil Sennheiser CX 6.00BT, které jsou úplně stejné jenom nemají ploutve (které stejně nepoužívám) a ušetřil bych litr, ale jinak jsem absolutně spokojený.
Půl hvězdičky strhávám jenom za špatný materiál kabelů, který drhne na kůži.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]