Recenze Sennheiser

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. srpna 2023

• Nádherný poslech hudby.

Sennheiser HD 250BT

Sennheiser HD 250BT

Ověřený zákazník iSETOS Pieruñ

Přidáno: 24. srpna 2023

(naposledy upraveno 24. srpna 2023)

Zakoupeno v iSETOS

• Velký zvukový prostor, přesné basy, velký odstup od výšek a středobasů. Jde spíše o takový ostřejší zvuk klasických HD 25ek.
  • Na Bluetooth sluchátka velmi velmi dobrá. Občas bývají v akci, tak po nich neváhejte skočit, pokud jste milovníci typicky čistšího Sennheiser zvuku.
  • Jazz na nich zní skvěle, ostatní žánry však nekopou tak, jak bych si přál a jsem zvyklý z Amperior (mnohem středovější sluchátka).
  • Velice dobré tlumení okolního hluku (a to jsou pasivní).
  • Náhlavní most - prostý, ale pevný a se správným přítlakem.
  • Pokud si užíváte atmosféry ulic a krajin a nastavujte si tím svůj vibe, možná sáhnete po nabasovanějších sluchátkách.
  • Nevhodné pro milovníky elektronické hudby, přes to, že je 250ky zahrají zábavně a s detailem, který jste možná ještě neslyšeli (ale s malým punchem, který předpokládám, požadujete).

Tak i tak jsem velice mile překvapen a na indexu cena/výkon bych je zdvihl velmi vysoko. Za mě lepší zvuk i než mnohem dražší a kvalitněji zpracované Aiaiai v TMA-2 Wireless verzi, zvuk mi přišel zábavnější i než u Sennheiser HD450, ale přiznávám, že nejsem fanoušek celonáušních sluchátek.

Pokud byste nabasovanější a nakopnutější ekvivalent, tak Jabra Move SE jsou správná volba. Jsou levnější, ale mají překvapivě skvělý zvuk a opět jde o malý zázrak mezi Blueetooth sluchátky. Chybí jim však USB-C (za mě žádný problém) a mají horší výdrž (12h vs 25h). Jsou taktéž minimalistická a stylová.

Ověřený zákazník Alza.cz Jan

Přidáno: 21. srpna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Výborná bezdrátová sluchátka. Čistý zvukový, neutrální projev. Vysoká hlasitost a nejsou uměle přebasované.

Přidáno: 20. srpna 2023

• Perfektní zvuk
  • Pohodlné
  • Konektor na sluchátkách (2,5 jack se zajištěním)

Velká spokojenost, sluchátka hrají bez nadsázky skvěle. Jediná škoda je, že není možné snadno nahradit dodávaný kabel (má 2,5 jack a zajišťovací otočný mechanismus). Ale jinak výborná koupě.

Sennheiser E608

Sennheiser E608

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Pavel

Přidáno: 6. srpna 2023

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• opravdu skvělý zvuk - přiměřeně citlivý mikrofon

vyrovná se a dokonce bych řekl že předčí kondenzátorové mikrofony

Sennheiser HD 559

Sennheiser HD 559

Přidáno: 1. srpna 2023

(naposledy upraveno 1. srpna 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Kvalitní zvuk, dobře se nosí.
Sennheiser HD 25 Light

Sennheiser HD 25 Light

Ověřený zákazník MUSIC CITY Tomáš

Přidáno: 27. července 2023

Zakoupeno v MUSIC CITY

• zvuk
  • Mimo dedikovanou oblast použití mohou sluchátka působit lacině, případně nekomfortně. To pak ale bude spíše špatná volba ze strany uživatele.

Výborný zvuk studiových sluchátek v designu okleštěném na nezbytné minimum.
Pořizoval jsem především za účelem poslechu při válení na posteli nebo na lehátku - proto supraaurální sluchátka. Uzavřená proto, abych večer nerušil usínající okolí. Zvuk je dlouhodobě neseroucí (tedy "přesný, detailní, svižný, spíše analytický s nepatrným příklonem k zábavnosti, přes celé spektrum vyvážený, s nehypertrofovanou, leč znatelnou lokalizací" , čili všecky ty nic neříkající kydy recenzentů, kteří potřebují zaplnit celou stránku popisováním nepopsatelného). Celkový dojem podobný jako při poslechu podobně velkých otevřených sluchátek. Izolaci v opačném směru, tedy od zvuků okolí vyloženě nepotřebuju, nicméně i ta je znát. Přítlak mostu je pro mně osobně podkritický - jinému by možná vadit mohl. Tady je nutné brát zřetel na skutečnost, že i po odlehčení původního modelu bez apendixu Light jde stále o sluchátka schopná práce v terénu bez padání s hlavy. Zvuk bych sice nazval audiofilským, uvažovat o audiofilském nasazení v pohodlí obývákového křesla by ale byla chyba. Dobrá volba by to mohla být pro toho, kdo jako já chce levná a odolnější sluchátka pro příležitostné využití mimo domov, a přitom se příliš nevzdalovat od navyklého zvuku velkých, komfortních a dražších sluchátek. V tomto ohledu jsem naprosto spokojený.

Sennheiser RS 2000

Sennheiser HD 650

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. července 2023

• vzhled
  • příliš velký přítlak na hlavu
  • přebasované

Po chvíli poslechu jsem se ošíval, než mi došlo,
jak moc tlačí kolem uší. Staré sluchátka mohu mít nasazené hodinu a nic obtěžujícího nepociťuji.
Výšky a středy příjemné, basy zesílené. Nevhodné pro
poslech klasiky a jazzu.
Po třech týdnech jsem je vrátil.

Sennheiser IE 200

Sennheiser IE 200

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 10. července 2023

(naposledy upraveno 10. července 2023)

Zakoupeno v Electro World

• skvělý zvuk, dobře sedící v uších a zároveň tlumící okolní ruch

Ověřený zákazník Alza.cz Jan

Přidáno: 30. června 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Špičkový zvuk, neutrálně laděná křivka v celém rozsahu, hrají i hodně nahlas, mají velice barevné, dynamické a příjemné podání
  • Bezkabelové provedení
  • Skvělý duální mikrofon, velice vhodný pro telefonování

Musí se dobíjet

Sennheiser XSw 2-865 A

Sennheiser XSw 2-865 A

Přidáno: 22. června 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Velmi kvalitni mikrofon za tuhle cenu pecka
Sennheiser Set 860

Sennheiser Set 860

Přidáno: 20. června 2023

(naposledy upraveno 20. června 2023)

Zakoupeno v Panter

Pro lidi kteří špatně slyší je to dobré k poslechu TV či rádia.
Je akorát škoda,že za těch 6500kč chybí český návod!

Ověřený zákazník Alza.cz Libor

Přidáno: 12. června 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Velmi příjemné a dobrý zvuk
Sennheiser HD 450BT

Sennheiser HD 450BT

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 3. června 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Byl to darek a uspěl

Přidáno: 27. května 2023

Zakoupeno v Panter

• Neznám lepší sluchátka na poslech muziky... Detaily jako zřetelná bass kytara, která je v souzvuku s ostatními nástroji je to, co za mě ukazuje kvalitu produktu. Dojem z poslechu je tak realistický, že máte pocit jako byste tam byli, dokonce slyšíte i zda je muzika nahrávaná z LP(velice jemný šum), ale co mě dostalo, že sluchátka dokážou přenést i ozvěnu z místnosti, kde byla zvuková stopa nahrávána až tak dobrou kvalitu reproduktorů tyto sluchátka mají.
  • Přijatelná cena za technologii, která je použitá ze sluchátek za desítky tisíc korun.
  • Perfektně sedí na hlavě
  • Velice komfortní, povrch výstelky falešný semiš, žádná guma co se po chvíli rozdrolí
  • Doporučuji dokoupit si náhradní náušníky pro výměnu po mnohaletém používání to oceníte.
  • Dokonalé pro professionální úpravu zvuku ve videu
  • Masivní konstrukce, odolné plasty
  • Hezký design, prolisování a vsazení loga na mřížce sluchátek
  • Izolace kabelu je z odolného, ale zároveň foremného PVC
  • Sennheiser tímto produktem šlápnul hodně firmám do úsměvu :D
  • Nebudete chtít už jiná sluchátka
Sennheiser XSw 1-ME3 B

• Skvělý zvuk
  • Opravdu příjemná cena
  • Udávaná výdrž 60 hodin, i kdyby byla reálně 50 je to super
  • Minimalistický design
  • ANC opravdu není top ale pro mně nebylo priorita

To co jsem přes všemožné kombinace nastavení zvuku nenašla u xm 5 jsem s minimálním úsilím našla tady, jestli je pro vás priorita ANC tak určitě ne a nedoženete ani s hlasitostí na max,ale zvuk je na bluetooth sluchátka za tyhle a za mně klidně i větší peníze opravdu až překvapivě fajn. U mně první sluchátka u kterých jsem nemusela přidávat basy a ani mi tam nikde nechybí.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25