Recenze Sennheiser

• Jinak nic
  • Zakoupeno v Elektrowold
  • Chybí český úplný návod
  • Chybí bezpečnosgtní pokyny
  • Obslužný program v angličtině a není český návod

Úplný český návod nemá ani dovozce - Panter Praha
Pokud zakoupíte v Elektroworldu, rozbalíte a zjistíte že vám něco chybí třeba Úplný český návod a zjistíte že aplikace ke sluchátkům je v angličtině a neumíte anglicky mate smůlu sluchátka považují po rozbalení jako hygienicky závadná a nevezmou je zpět.
Kvůli absenci úplného českého návodu a chování obchodníka nedoporučuji kupovat.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Sennheiser Set 860

Ověřený zákazník Pomůcky pro neslyšící Antonín Adámek

Přidáno: 4. listopadu 2023

Zakoupeno v Pomůcky pro neslyšící

• Rychlá dodávka a ještě se neví jak to funguje
  • Jsou nové, lehké, moderní, ale na větší 5cm reproduktory nemají

Prodávajícímu jsem řekl, že slyším špatně jen na jedno ucho. Při dalších 2 hovorech bylo přislíbeno na vyzkoušení bez problému. Zaplatil jsem 6.600Kč. Sluchátka došly obratem a na email složité podmínky dodávky. Malé pecičky repro vám neslyšícím dají cca 85db nikoliv uvedených 125db. To stará 120db 5 cm průměr přenáší zvuk do ucha lépe. Druhý den jsem zboží vrátil a za rozbalení si účtovali 1500 Kč.
Poslali fotku natrženého štítku, který odstával od krabice. Jak by to tak mohlo jít- natržené u nich.

Sennheiser E865

Sennheiser E865

Ověřený zákazník VšeProZvuk.cz Ritchey

Přidáno: 3. listopadu 2023

Zakoupeno v VšeProZvuk.cz

• velmi dobrý zvuk
  • kvalitní zpracování
  • potřebuje fantomové napájení

Produkt jsem vybíral spíš naslepo, bez vlastního vyzkoušení, jen na základě několika několika recenzí na YT. Z nich některé mikrofon velmi vychvalovaly, některé ho označovaly za dost mdlý, že moc "zakulacuje" středy, což byl ale jeden z důvodů, proč jsem ho zkusil. Ve výsledku jsem velmi spokojen. Spolu s fantomovým napájením do Mackie je to super.

Ověřený zákazník iWant.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. listopadu 2023

Zakoupeno v iWant.cz

• Jelikož je mám krátce naprosto prémiový zvuk, kvalitní zdroj je nutnosti. Subjektivně lepší než Sony XM4 ale co je hlavni že skvěle sedí. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník CZC.cz Hlahol108

Přidáno: 1. listopadu 2023

(naposledy upraveno 1. listopadu 2023)

Zakoupeno v CZC.cz

• Na muziku výborné
  • Na hry slabší basy

Pohodlná, vhodná do rušných autobusů atp., dobrý zvuk.

Sennheiser IE 600

Sennheiser IE 600

Ověřený zákazník Audigo.cz Tom

Přidáno: 29. října 2023

Zakoupeno v Audigo.cz

• hraje to, dobře vypadá, drží to v uchu, konečně sluchátka kde nemusím bádat jestli to tam je ted dobře nebo blbě nasazený prostě pic a je to.
Sennheiser E845

Sennheiser HP02-100

Sennheiser HP02-100

Ověřený zákazník Alza.cz Michaela

Přidáno: 10. října 2023

(naposledy upraveno 10. října 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Hrají opravdu čistě, nikde netlačí,jsou lehounka
  • Mají slabší kabel,pro někoho mohou mít slabé basy

Když jsem jsem si je pustila poprvé, chtěla jsem je vrátit, mají slabší zvuk o proti ostatním co jsem měla ale pak jsem zjistila že vlastně zahrají čistě a nejsou prebasovane,nikde netlačí jsou lehoučké , takže jsem s nima spokojená.

Sennheiser E945

Sennheiser E945

Ověřený zákazník Kytary.cz marthy

Přidáno: 10. října 2023

(naposledy upraveno 12. října 2023)

Zakoupeno v Kytary.cz

• skvely zvuk a odolnost na vazbu
Sennheiser HD 450BT

Sennheiser HD 450BT

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Ověřený zákazník MALL.CZ ED

Přidáno: 3. října 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Produkt je špičkové kvality, avšak nevyhovující
účelu, pro který měl sloužit /důvod špatná informace -
/ne ze strany dodavatele/

Ověřený zákazník Panter Štefan Vranovský

Přidáno: 27. září 2023

Zakoupeno v Panter

• Produkt reaguje na SIRI pre Iphone použivateľov

Moje uši sú výberové a nie všetky špunty sedia, ALE môžem povedať, že tieto slúchatka sú zatial TOP čo som kedy mal, a vôbec mi na ušiach nevedia. Sú super pocitovo (aj po sprche) a v držiteľnosti (tak ako dobré držia v ušiach). Zvukový output je MEGA - FANTASTICKÝ či už na chill, dance, country, techno, Metal. S týmyto slúchatkami MÁM CHUŤ počúvaŤ nové žánre a objavovať novú muziku.
Je to výhodná investícia. THANK YOU PANTER SHOP.

Sennheiser MKE600

Sennheiser MKE600

Ověřený zákazník Syntex Velda

Přidáno: 21. září 2023

Zakoupeno v Syntex

• Ve své kategorii špička.

Ve své kategorii špička. Perfektní zvuk ideálně s originální kočkou. Na litiovou baterii při reportážní príci i 200 hodin. Při použití 32bit rekorderů /Zoom F3, F6 apod./ není co řešit. Kdo potřebuje jít profesně dál půjde do klasiky 416 kde je výstup zase ještě mnohem dál s omezení pouze phantomu. K mikrofonu na place používám 48V xvive napájení + FetHead Phantom a paráda. Doporučuji kvalitní značkové XLR kabely pro maximum potenciálu mikrofonu.

Sennheiser HD 400 PRO

Lepší už to být nemůže

Sennheiser HD 559

Sennheiser HD 559

Přidáno: 8. září 2023

(naposledy upraveno 8. září 2023)

• velurové náušníky
  • lehké
  • 50Ω není nutný zesilovač
  • zvuk celkově průměr
  • velmi výrazné potlačení výšek a středů na úkor basů
  • redukce není součástí
  • bez trochu EQ asi časem bolehlav
  • za 1600 lze sehnat určitě něco lepšího

preferuji basovější sluchátka, ale jak moc jsou tyto "uhuhlané" s výrazným potlačením výšek a středů jsem u Sennheiser nečekal

Ověřený zákazník iWant.cz Harrison

Přidáno: 4. září 2023

Zakoupeno v iWant.cz

+/- najdete popsaných všude plno, ze mě velmi dobrý zvuk i když v základním nastavení přebasovaný + slabší středy a výšky. Vhodné především na moderní hudbu, nevhodné na starší a mnohdy špatně nahraný rock a HM. Zkreslené kytary nemají ten správný říz, jsou takové jemné. Naopak moc rád na nich poslouchám Zimmera, ta pompéznost jim sedí. Jazz i klasika také OK.

Přidáno: 29. srpna 2023

• Zvuk ( za tu cenu)
  • Výdrž baterie je velice dobrá, vydrží v pohodě 2-3 dny
  • Aplikace Sennheiser connect ve které je EQ,je tam také průvodce který pomůže najít nejlepší nastavení eq
  • Pads jsou velmi malé a úzké - Pro lidi s vetšími uši, jsou sluchátka spíše na uši, nežli přes. ( Dají se však ale dokoupit jíné, která do sluchátek budou pasovat, např. Sony WH-XB900N)
  • Potí se v nich uši

Za tuto cenu rozhodně jedny z nejlepších bezdrátových sluchátek přes uši, které se dají sehnat

Sennheiser HD 660 S

Sennheiser HD 660 S

Přidáno: 28. srpna 2023

(naposledy upraveno 28. srpna 2023)

• Audiofilní sluchátka
  • Vybavení - dlouhý kabel jack 6,3mm, redukce jack 3,5mm, kabel high-end symetrický 4,4mm.
  • Krabice pro skladování
  • Laciná konstrukce hlavového mostu
  • 160ohm potřebuje přeci jenom krapet větší zesílení.

Audiofilská highend sluchátka nejen pro profesionální používání, ale i audiofilský poslech, nebo i klasickou relaxaci.
Nenechte se zmást, sluchátka z obchodu dostanete jako vojenské boty!

Po rozbalení dostanete sluchátka, které se hrozně nepříjemně nasazují na uši a tlačí. Mocný přítlak je zapotřebí roztáhnout buď nošením, nebo prohnutím hlavového mostu.
Na počátku Vás překvapí až nepříjemný zvuk, který nesplňuje očekávání. Potřebují "zahořet". Po zhruba 10 hodinách hlasitého hraní si můžete konečně vychutnat opravdovou kvalitu zvuku.
Po rozehrání už tyto audiofilské sluchátka nejsem schopen hodnotit, jak plusy, nebo snad nějaké mínusy. Tyto sluchátka jsou pro mne naprosto přesné ve všech frekvencích, tedy referenční a překonávají moje očekávání. S takovými sluchátky se spíše hodnotí a porovnává kvalita CD alb. Nebo se dá zakoupit oblíbený hudební nástroj podle tóniny. Nebo i spotřebiče, jako jsou zesilovače, přehravače, reprobedny, či dokonce jiné sluchátka a to přes vzdálený záznam.
Vřele doporučuju.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25