Recenze Sennheiser

Sennheiser HD 560S

Sennheiser HD 560S

Přidáno: 27. května 2023

Zakoupeno v Panter

• Neznám lepší sluchátka na poslech muziky... Detaily jako zřetelná bass kytara, která je v souzvuku s ostatními nástroji je to, co za mě ukazuje kvalitu produktu. Dojem z poslechu je tak realistický, že máte pocit jako byste tam byli, dokonce slyšíte i zda je muzika nahrávaná z LP(velice jemný šum), ale co mě dostalo, že sluchátka dokážou přenést i ozvěnu z místnosti, kde byla zvuková stopa nahrávána až tak dobrou kvalitu reproduktorů tyto sluchátka mají.
  • Přijatelná cena za technologii, která je použitá ze sluchátek za desítky tisíc korun.
  • Perfektně sedí na hlavě
  • Velice komfortní, povrch výstelky falešný semiš, žádná guma co se po chvíli rozdrolí
  • Doporučuji dokoupit si náhradní náušníky pro výměnu po mnohaletém používání to oceníte.
  • Dokonalé pro professionální úpravu zvuku ve videu
  • Masivní konstrukce, odolné plasty
  • Hezký design, prolisování a vsazení loga na mřížce sluchátek
  • Izolace kabelu je z odolného, ale zároveň foremného PVC
  • Sennheiser tímto produktem šlápnul hodně firmám do úsměvu :D
  • Nebudete chtít už jiná sluchátka
Sennheiser XSw 1-ME3 B

• Skvělý zvuk
  • Opravdu příjemná cena
  • Udávaná výdrž 60 hodin, i kdyby byla reálně 50 je to super
  • Minimalistický design
  • ANC opravdu není top ale pro mně nebylo priorita

To co jsem přes všemožné kombinace nastavení zvuku nenašla u xm 5 jsem s minimálním úsilím našla tady, jestli je pro vás priorita ANC tak určitě ne a nedoženete ani s hlasitostí na max,ale zvuk je na bluetooth sluchátka za tyhle a za mně klidně i větší peníze opravdu až překvapivě fajn. U mně první sluchátka u kterých jsem nemusela přidávat basy a ani mi tam nikde nechybí.

Sennheiser Set 880

Sennheiser Set 880

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 24. května 2023

Zakoupeno v Electro World

• Vyřeší problém nedoslýchavého, který díky Sennheiseru Set 880 slyší TV, přitom ostatní členové domácnosti mohou mít zvuk na TV v běžné hladině.
  • Pokud uživatel má problém s porozuměním řeči z TV, lze vybrat z pěti poslechových profilů, kdy se tento problém odstraní a uživatel porozumí.

Pro nedoslýchavé nebo lidi, kteří mají problém s porozuměním řeči (zvuk slyší, ale nerozumí) je tento produkt řešením.

Sennheiser HD 600

Sennheiser HD 600

Přidáno: 17. května 2023

Zakoupeno v Panter

Sluchátka se vyrábějí cca 25 let a není to překvapivé. Poměr cena / výkon je naprosto dokonalý. Nemáte-li zkušenosti se sluchátky této kvality, budete překvapeni, co všechno jste dříve ve svých oblíbených skladbách neslyšeli. Díky otevřené konstrukci jsou sluchátka vhodná pro poslech v tichém prostředí. Velmi lehká konstrukce a příjemné náušníky umožňují dlouhodobé nošení. Perfektní je kabel na konektorech, tedy vyměnitelný. Každý model High End sluchátek Sennheiser má specifický zvuk, takže je vhodné si předem poslechnout, který vám vyhovuje nejvíc.

Sennheiser HD 458 BT

Sennheiser HD 458 BT

• Perfektní zvuk.
  • Zvuk a zvuk.
  • Sluchátka si třetí den sednou na uši. Je to o pocitu. Jsou to sluchátka na hlavu a po čase budou tlačit všechny sluchátka tohoto typu.

Sluchátka si po třetím dnu sednou na uši. Možná je to subjektivní pocit, ale u mě to tak bylo. Zvuk je vyrovnaný. Appku nemusíte používat, ale je učící se na vaše preference. Zajímavá je možnost - podcast - zlepší mluvené slovo. A ano, funguje dobře.

Ověřený zákazník Syntex Ověřený zákazník

Zakoupeno v Syntex

Klasika Výborné spravování. Mikrofon je odolný proti vlivu mobilních zařízení. Muže být používaný i s bezdrátovým zatížením. Výborná kvalita zvuku

Sennheiser HD 559

Sennheiser HD 559

Přidáno: 16. května 2023

(naposledy upraveno 16. května 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

za ty penize hraji velmi dobre

Ověřený zákazník MALL.CZ Mirek

Přidáno: 13. května 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Rozumná cena,výkon sluchátek výborný.

Přidáno: 10. května 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Spokojenost, zatim bez jedineho problemu vcetne vydrze

Sennheiser Sport True Wireless

Sennheiser Sport True Wireless

Ověřený zákazník Alza.cz Peter

Přidáno: 5. května 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Zvuk jaky by clovek ocekavam od Firmy Sennheiser proste 5-2100Hz zni skoro jak moje studiovky pres usi.
  • Skvele sednou do usi - maji 4 ruzne velikosti
  • Nabijecka mala perfekne ergonomicka.
  • Inu uz treti den leve prestalo hrat -- ale poucen z minulosti jsem nakonec nasel na netu ze se daji re-bootovat tim ze se clovek dotkne obema zaroven a drzi cirka 10sec. Tohle by melo a NENI napsano v prilozene dokumentaci. Od te doby uz funguji normalne.
Sennheiser PC 2 CHAT

Sennheiser HD 25 Plus

Ověřený zákazník Kytary.cz Michal

Přidáno: 21. dubna 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

• Zatím první den a pozitivně překvapily a potvrdily recenze.

Ověřený zákazník Audigo.cz Peter

Přidáno: 21. dubna 2023

• zvuk
  • vydzr baterie
  • lahka konstrukcia
  • moznost eq cez aplikaciu
  • anc je trochu slabsi ako som predpokladal
  • nausniky su celkom male. mne su sice akurat ale niekomu s vacsimi usami nemusia sadnut

Ověřený zákazník Audigo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. dubna 2023

Sennheiser IE 600

Sennheiser IE 600

Ověřený zákazník Audigo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. dubna 2023

• Pohodlné
  • Velmi detailní zvuk s perfektním basem

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. dubna 2023

• Výborné, čisté podání zvuku
  • Výrazné basy
  • 3 různá barevná provedení
  • Sluchátka jsou pohodlná
  • Silikonové kroužky, které sluchátkám dopomáhají dobře držet v uších + více velikostí
  • Pouzdro i samotná sluchátka vypadají moc hezky
  • Dají se bez větších potíží použít i na cvičení
  • ANC - poměrně dobře vykryje okolní hluk, ale na trhu jsou sluchátka s lepším ANC
  • Možnost připojení k více zařízením najednou
  • Aplikace nabízí mnoho funkcí
  • Plně nastavitelné dotykové ovládání
  • Vestavěný ekvalizér aplikace - sice by mohl mít více možností nastavení, ale sluchátka si nastavení ekvalizéru pamatují i po odpojení aplikace nebo připojení k jinému zařízení
  • Možnost využití kvalitnějších kodeků aptX nebo aptX Adaptive
  • Poměrně velké pouzdro
  • Textilový obal pouzdra - trochu se bojím o výdrž, ale toto nelze krátkodobě posoudit
  • Aplikace se občas spontánně odpojí od sluchátek (samotná sluchátka ale zůstávají připojená k zařízení)
  • Sluchátka nepřesně ukazují stav baterie - nejprve se zdá, že se vybíjí rychle, ale u posledních cca 20 % nabití vydrží hrát ještě velmi dlouho
  • Osobně bych ocenil, kdyby pouzdro mělo silnější magnety pro držení sluchátek - sluchátka v něm drží dobře, ale občas je potřeba jim trochu pomoct, aby správně dosedla
  • Mrzí mě, že sluchátka neumí potlačit hluk větru při transparency módu - umí to pouze se zapnutým ANC
  • Konstantní šum při zapnutém transparency módu

Sluchátka jsem si pořídil, jelikož slibovala kvalitní zvuk, a toto mé očekávání se naplnilo. Po předchozí zkušeností se sluchátky WF-1000XM4 od Sony, která byla sice skvělá, nicméně jsem byl donucen je vrátit z důvodu poruchy na levém sluchátku, mohu říct, že sluchátka od Sennheiseru jsou pro mě lepší skoro ve všech ohledech, až na ANC. Ve srovnání s nimi jsou pohodlnější, menší a mají celkově lepší zvuk. Jejich pouzdro je sice asi jedno z největších, které na trhu uvidíte, nicméně je to věc, kterou těmto skvělým sluchátkům rychle odpustíte.

Ověřený zákazník Syntex Ověřený zákazník

Přidáno: 6. dubna 2023

Zakoupeno v Syntex

Výborný směrový mikrofon. Mohu jen doporučit

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25